Hizmetlerimiz

MİMARİ MAKETLER

İnşaat sektöründe rastlanılabilecek bu terim mimarisi yapılan ve yapılması planlanan bir yapıya ait projenin 3B (ÜÇ BOYUTLU) hale getirilmesidir. Mimari maket ile projelerin nasıl olacağı gerçek görüntü ile aktarılır.

ARAZİ MAKETLERİ

Arazi mimari maketler gösterilmek istenen arazinin yapısını, son halini göstermeyi hedeflemektedir. Bu maketler arazi de bulunan ağaçları, ağaç topluluklarını, yeşil alanları, dik tepe ve yamaçlar ile trafik konumunu ve buna benzer özellikleri ön plana çıkararak hazırlanmaktadır.

OTOMASYONLU MAKET

Otomasyonlu maketler projenin daire ve bağımsız bölümlerinin ayrıştırılarak ayrı ayrı ışıklandırılması ile satış ve planlama kolaylığı sağlamaktadır. Tablet ile uzaktan kumanda edilebilmektedir. Daireler 1+1, 2+1, 3+1 olarak ayrı ayrı yakılabilir Katlar, işyerleri, binalar, bağımsız bölümler ayrı ayrı veya bir bütün olarak yakılabilir, Maketlerde Binalar arası veya katlar arası ışık animasyonu yapılabilir, Satıştakiler, satılanlar, toprak sahipleri ve opsiyonlular ayrı ayrı sıralanabilir.

ŞEHİR PLANLAMA MAKETLERİ

Gösterilmesi istenen arazi durumu ile ilgili hazırlanan maket çeşididir. Arazinin topoğrafı özelliklerine göre yapılır. Genellikle bu türde 1/1000 ve ya 1/500 ölçeğinin tercih edilmesinin yanında, okul, meydanlar ve ya cadde gibi bölgelerin gösterilmesi gerektiği durumlarda 1/200, 1/100 ve ya 1/50 ölçeği kullanılabilmektedir. Bu ölçekler okul, meydan ve cadde gibi görsellerde daha ayrıntılı olacaktır.

KAT KESİTLERİ

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows, even for the changing capabilities and the appearances of the graphical.

DETAY MAKETLERİ

Yapılacak olan mekânın içi detaylı şekilde gösterilmesi amacı ile hazırlanan maketlerdir. 1/100 ile 1/1 arasında tercih edilen ölçekler kullanılarak yapılır. Mekânın içeriden nasıl göründüğünü göstermek hedeflenir.

ENDÜSTRİYEL MAKETLER

Yapılacak olan mekânın içi detaylı şekilde gösterilmesi amacı ile hazırlanan maketlerdir. 1/100 ile 1/1 arasında tercih edilen ölçekler kullanılarak yapılır. Mekânın içeriden nasıl göründüğünü göstermek hedeflenir.

ÖZEL TASARIM MAKETLER

Müşterinin Özel İsteğiyle, Yapılacak olan mekânın içi detaylı şekilde gösterilmesi amacı ile hazırlanan maketlerdir. 1/100 ile 1/1 arasında tercih edilen ölçekler kullanılarak yapılır. Mekânın içeriden nasıl göründüğünü göstermek hedeflenir.